Запаранюк поговорив телефоном з Найємом і Товтом про поновлення будівництва КПП 'Дяківці' вже з наступного тижня

Запаранюк поговорив телефоном з Найємом і Товтом про поновлення будівництва КПП "Дяківці" вже з наступного тижня

24.07.2022, 13:12

На виконання доручення Президента якнайшвидше запустити нові пункти пропуску через кордон з Румунією начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк проінспектував будівництво пункту пропуску «Дяківці».

Про це чиновник написав у своєму телеграм-каналі. 

- Роботи на час мого приїзду призупинені через затримку фінансування. Готовність пункту близько 75%. Розбираємось з ситуацією на місці та розпочинаємо координацію процесу. Одразу провів телефонну розмову з заступником міністра інфраструктури Мустафою Найємом та оперативну нараду з Начальником Чернівецької митниці Михайлом Товтом.. Колеги запевнили, що наступного тижня роботи мають поновитися, питання з фінансуванням вирішується, усі задіяні органи, включно з підрядними органзаціями відповідальність усвідомлюють. ОВА триматиме питання на контролі. Інформуватимемо.

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із резервного фонду виділять ще 29 мільйонів: начальник Чернівецької митниці розповів, коли орієнтовно відкриють КПП "Дяківці" і "Красноїльськ"

 
 
 
 
 
 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua      
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.  

1