У поза нормованих втратах Чернівціводоканалом понад 60% води теж винні споживачі? У тих, хто допустився до такого, прізвищ і посад немає?

У поза нормованих втратах Чернівціводоканалом понад 60% води теж винні споживачі? У тих, хто допустився до такого, прізвищ і посад немає?

29.12.2022, 07:38

Від 1 січня у Чернівцях зростуть ціни на водопостачання та водовідведення.  Замість 27,912 грн сплачуватимемо 28,3 грн за кубічний метр: 19,1 гривні – за водопостачання, 9,18 гривні – за водовідведення

Нагадаємо також, що з лютого 2020-го тариф підняли з 17,34 грн до 19,88 грн.  А перед цим ціна на воду була 15 грн з копійками.

Водночас керівництво водоканалу, зокрема його начальник Андрій Колесник, каже, що це один найнижчих показників, який є «недостатнім» і «несуттєвим».  За  його словами «Тариф практично не зміниться. Він зросте лише на 1,29%».  Отож на пресконференції очільник підприємства озвучив присутнім ціни на воду, що їх затвердили в інших містах Західної України. Зокрема, «Луцькводоканал» – підвищення ціни на 6% (тариф 30 гривень), Івано-Франківськ – 6% (тариф 29 гривень), Хмельницький – 7% (тариф 29 гривень), Тернопіль – 15% (тариф 42 гривні), Рівне – 21% (тариф 39 гривень)», – повідомив Андрій Колесник.

Така ситуація, за поясненням начальника «Чернівціводоканалу»,  виникла тому, що підприємство не виконало свою інвестпрограму на 41 млн грн за попередні роки. Тож комунальникам від води доведеться вдаватися до дотацій міськвиконкому.

«Наразі водоканал функціонує за постійної підтримки міської ради і частину води за споживачів сплачує міська рада», – визнав Андрій Колесник. І тут виникає питання: чи у поза нормованих втратах води (майже 60% – таку цифру назвали попередники нинішньої команди водоканалу) теж винні споживачі? А у тих, хто допустився до такого, прізвищ і посад немає?

До слова, через півроку тарифи на воду переглянуть. І навряд чи вони будуть у бік зменшення.

І насамкінець: про якість води ми вже навіть не говоримо…

Вл.інф.

 Джерело: https://versii.cv.ua/chernivtsi/chernivtsivodokanal-u-novyj-rik-z-novymy-taryfamy/60571.html

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Діти Данаїд": у "Чернівціводоканалі" оголосили про намір компенсувати свій провальний менеджмент грошима з кишень чернівчан

Попри хизування Маховікова чернівчани заплатять 7 мільйонів гривень за невибірку німецького кредиту для модернізації водоканалу?

«Чернівціводоканал», який депутати постійно дотують з кишень городян, безпідставно переплатив за електроенергію понад 9 млн грн

Тарифи на водопостачання у Чернівцях зростають, як їм заманеться: одразу на 41% і без будь-якої кореляції між зростанням вартості електроенергії і розміром зарплат на водоканалах

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua       
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1