Центр буковинознавства відправив другий вантаж книжок до української бібліотеки в Італії  і готує третю посилку

Центр буковинознавства відправив другий вантаж книжок до української бібліотеки в Італії і готує третю посилку

30.05.2022, 17:52
Поповнення нашої Biblioteca Ukraina Più - Milano цінними книгами триває. Книги з історіі України та дитяча література користуються неабияким попитом! 
 
Кожного разу, коли отримуємо важливі для України гуманітарні вантажі, дякуємо усім, хто долучається до грандіозної підтримки! Українці Італії душею, думками, реальними справами з Україною. Це не тільки продовольство, ліки та речі для усіх, хто потребує допомоги, підтримка переселенців, але й популяризація української культури! Тому вважаємо справедливим, щоб такі гуманітарні потоки були взаємними, - розповіла директорка  Центр буковинознавства Anna Skoreyko . - Від нас найціннішим для Української бібліотеки подарунком є книги! Це уже другий наш вантаж і збираємо третій пакуночок! Дякую усім, хто долучився: Ігор Піддубний, Марія Унгурян Терлецька Марія Унгурян, Оксана Ротар, Олександр Добржанський Олександр Добржанський, Василь Карпо Василь Карпо. Зараз формуємо ще один вантаж, тож будемо вдячні за внесок у велику справу "Україна на усіх фронтах!"
 
 
Представники української бібліотеки в Італії висловили щиру подяка Центр буковинознавства та її директору Anna Skoreyko від Асоціаціі Ucraina Più - Milano APS за черговий дарунок, та за доставку Viktor Splavskyy.
 
Запрошуємо усіх відвідати нашу бібліотеку за адресою: Via Brusuglio, 73, Milano, відкрито щодня , з 9 до 19 год
 
 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua   

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.   

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com  

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених ними потреб).  

  Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

1