
Нову виставу режисера, якого звільнили після постановки п'єси "Чесний суддя" у Чернівцях, номінували на премію імені Леся Курбаса
На здобуття цьогорічної премії імені Леся Курбаса, яка присуджується професійним театральним режисерам за вагомий внесок у розвиток сучасного театрального мистецтва України номіновано колишнього головного режисера Чернівецького академічного обласного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської Мирослава Гринишина.
Наразі на премію номінується його вистава «Сон Лакшмі, що побачив Вішну у своєму сні, або Медитація на тему Ігри Богів» за мотивами п’єси Оксани Танюк, що відбулась у МЗВО «Київська Академія Мистецтв».
Загалом у переліку номінантів п'ятнадцять імен театральних режисерів та шістнадцять театральних постановок, прем'єра яких відбулася у 2021 році.
Мирослав Гринишин поставив кілька вистав на сцені чернівецького театру. Зокрема, драму за мотивами творів Ольги Кобилянської "Земля", драму "Юліан Цезаревич", комедію "Запечатаний двірник" (автор Юрій Федькович) та п'єсу сучасного автора "Чесний суддя". Остання постановка спричинила скандал і звільнення Мирослава Гринишина з чернівецького театру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях на драмтеатр подали до суду за порушення авторських прав
Театральний сезон у Чернівцях закрили скандалом
Члени журі посперечалися через виставу Чернівецького театру (ФОТО)
Постановка «Юліана Цезаревича» відправила чернівецький театр у перший клас (+два відео)
Савина правда: у чернівецькому академічному облмуздрамтеатрі імені О.Кобилянської прем’єра «Землі»