Залужний розповів про провідного актора чернівецького театру Олексія Надкерничного, який став на захист батьківщини

Залужний розповів про провідного актора чернівецького театру Олексія Надкерничного, який став на захист батьківщини

26.07.2022, 11:35

На сторінці Головнокомандувача ЗС України у фейсбуку оприлюднили сюжет, присвячений воїну з Чернівців Олексієві Надкерничному.

Про це пише Чернівецька обласна рада.

Олексій Надкерничний до 24 лютого був відомим актором Чернівецького обласного академічного музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.

Після вторгнення росії він став на захист своєї батьківщини. Згадує, до початку російської агресії брав участь у зйомках фільму про Чернівецьке гетто.

"А 24-го просто не вірилося в те, що сталося. Все відбувалося, ніби в кіно. Але не було жодних сумнівів у тому, що потрібно йти та захищати свою країну від агресора. Бо це не зробить ніхто, крім нас", - згадує перші дні повномасштабного вторгнення Олексій.

Його перший бій стався на Кіровоградській трасі, що сполучає Миколаївську, Одеську та Кіровоградську області. Потрібно було захопити дуже укріплений блокпост поблизу дороги – нею весь час ходили колони ворожої техніки.

"Ми подолали велику відстань на морозі до нашої цілі, розпочали бій. Під обстрілами дійшли до блокпосту та захопили його. Зайшовши до табору окупантів, радісно було бачити – окупанти так тікали, що як вилізли зі спальників, так і бігли, полишивши навіть взуття", - каже захисник.

Він упевнений, що кожного з тих, хто сьогодні боронить нашу землю, війна змінила і зв’язала єдиним ланцюгом на довгі роки.

"Це наша земля, і де б я не був – вдома, в Чернівцях, чи тут на Донбасі, - коли беру до рук землю, то відчуваю, що вона моя, і я буду захищати її до останнього", - каже Олексій Надкерничний.

  
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua       
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1