Як у буремні 90-ті: на Буковині вимагачі вибивали з чернівчанина неіснуючий борг та змушували платити «данину»

Як у буремні 90-ті: на Буковині вимагачі вибивали з чернівчанина неіснуючий борг та змушували платити «данину»

14.07.2022, 18:38
Служба безпеки України викрила групу осіб, які налагодили механізм незаконного збагачення шляхом насильства.
 
За даними слідства, троє буковинців безпідставно вимагали від чернівчанина придуманий ними неіснуючий борг. А щоби бути переконливішими у своїх намірах, вони не просто погрожували потерпілому, а й застосовували до нього фізичне насилля. Таким чином зловмисники отримали майже 30 тис грн.
 
Та цього їм виявилося мало і вони вирішили такий спосіб доходу «поставити на потік»: тепер чернівчанин повинен був щодва тижні приносити новоспеченим рекетирам по 10 тис грн. Окрім того, правопорушники змушували потерпілого займатися наркобізнесом для додаткового прибутку.
 
Двох учасників злочинної групи правоохоронці затримали в центрі Чернівців під час отримання чергової частини коштів, третього – на Одещині.
 
Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігурантам справи про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.189 (вимагання) Кримінального кодексу України та обрання їм міри запобіжного заходу.
 
Триває слідство.
 
Викриття протиправної діяльності проводили співробітники СБУ в Чернівецькій області спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань та слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури.
 
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua      
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.  

1