'Вчителів мали нізащо, спілкувалися зверхньо': звільнилась заступниця начальника управління освіти Чернівців (ВІДЕО)

"Вчителів мали нізащо, спілкувалися зверхньо": звільнилась заступниця начальника управління освіти Чернівців (ВІДЕО)

06.08.2022, 18:01
Багаторічна заступниця начальника управління освіти Чернівецької міськради Олена Кузьміна звільнилася з посади.
 
Як повідомила у Фейсбук освітянка Леся Дробот, екс-чиновниця прихопила з собою все, що можна було винести з робочого кабінету:
 
Так тепер звільняються з роботи відомі чернівецькі педагоги... Хтось бачив щось подібне? Днями треба було зайти в наше міське управління освіти. Вже кілька років не працюю в освіті, так склалося. І ось буквально вчора необхідно було в управління по одному питанню... Дуже дивно було бачити відчинені двері в кабінет багаторічної заступниці, а там - пусто. Прибиральниця щойно вийшла. В коридорі люди, всі з якимись справами ..Як потім виявилося, всім знана заступниця, яка не ходить, а дефілює, любителька яскравих нарядів, короткуватих спідниць, звільнилася. І тепер кабінет, з якого неформально колись керували нами, вчителями, голий..
 
Хто з нас, вчителів колишніх і теперішніх не знає цю блондинку і її манери, її стиль спілкування з підлеглими. Більше того, як виявилося, звільнена заступниця не просто пішла, а прихопила з собою жалюзі, люстру, папки...Це активно обговорювала купка людей вже на вулиці під управлінням. Я слухала і думала: а це так поступають педагоги? Володарі високих педагогічних звань здирають все у кабінеті? Ті, які роками просиділи тут в управлінні, які часто нас вчителів мали нізащо, спілкувалися зверхньо? Точно знаю, що вона нічого сюди не купляла за власні гроші. Та це всі вчителі знають!!! Навіщо їй знадобилися не нові жалюзі і управлінські папки???Чи треба було так звільнятися, щоб це всі обговорювали???
 
Людина, яка міняла наряди на роботу кожен день, часто плутала школи і управління із подіумом, не має грошей на жалюзі і люстру? До чого дійшли деякі педагоги? А людина керувала освітою, так фактично, хоч номінально був начальник.
 
Ну що ж, як то кажуть, "пішла красиво"... Разом із соромом... Не віриться, що цей кабінет тепер порожній...А були ж часи, коли звідси доносився запах дорогих парфум.. Яке щастя,що ця ера закінчилася.. Всі педагоги зрозуміють, про що я. Людина поставила жирну крапку на тому, що і так всі знали.
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua      
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1