У сквері на розі вулиць Університетська та Степана Бандери вшанували пам'ять румунського генія Міхая Емінеску

У сквері на розі вулиць Університетська та Степана Бандери вшанували пам'ять румунського генія Міхая Емінеску

15.06.2022, 20:12
З нагоди 133-ї річниці смерті класика румунської та світової літератури Міхая Емінеску, сьогодні, 15 червня, у Чернівцях вшанували його пам'ять.  
Члени румунської громади нашого краю на чолі з Генеральним консулом Румунії в м. Чернівці Іриною Лореданою Стенкулеску, а також представники крайової та районної влади, розпочали захід з покладання квітів біля погруддя Міхая Емінеску на вулиці Пумнула.
 
Відтак акцію продовжили біля пам’ятника видатному поету, у сквері, що на розі Університетської та С. Бандери. А завершили захід літературно-мистецькими заходами у приміщенні Чернівецького обласного товариства румунської культури.
 
Під час зустрічі Ірина Лоредана Стенкулеску зазначила, що румунський народ вітає прагнення України до європейських цінностей та інтеграції в європейські процеси. Крім того, Генеральний консул Румунії в м. Чернівці висловила сподівання щодо реалізації чималої кількості спільних проєктів, зокрема й культурних.
 
Джерело: пресслужба облради 
 
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua    
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

 
1