У Чернівцях на виставці 'Моя квітуча Україна'  зібрали полотна місцевих художників та художників-переселенців, зокрема з Бучі та Дніпра

У Чернівцях на виставці "Моя квітуча Україна" зібрали полотна місцевих художників та художників-переселенців, зокрема з Бучі та Дніпра

25.06.2022, 10:36
Художня виставка "Моя квітуча Україна" триватиме три тижня з 23 червня до 14 липня у Центрі культури "Вернісаж" на вул. О. Кобилянської, 53.
 
На виставці зібрані твори як знаних художників із Чернівців, так і художників-переселенців, зокрема із Бучі та Дніпра. Організаторка виставки Оксана Манюк
 
Експозиція налічує більше 120 полотен, на яких переважно зображені квіти, тому глядачі з першого кроку потрапляють у чудовий квітучий сад. Вхід вільний. 
 
На цю виставку можна приходити всією родиною із діточками. Милування квітами заспокоює та надихає. Усі картини створені відомими художниками з усієї України, тому виставку можна назвати Всеукраїнською, що без перебільшення є подією для міста.
 
Також картини можна придбати, адже ціни на них "не кусаються", бо всі художники поставили на мету зібрати кошти для ЗСУ.
 
Виставка працює кожного дня, вихідний у понеділок.
 
Поспілкуватися з художниками можна у неділю з 16.00, у вівторок чи середу, або за попередньою домовленністю. Можна взяти інтерв'ю у митця, який вас найбільше зацікавить. 
 
Вероніка Волинська.
 
 
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua    
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

 
 
1