У Бойка закликали буковинців купити картини, щоб допомогти Збройним Силам України

У Бойка закликали буковинців купити картини, щоб допомогти Збройним Силам України

19.04.2022, 16:04
У центрі культури «Вернісаж» в Чернівцях триває виставка-продаж творів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Всі кошти, отримані від їх реалізації, будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України. Загальна сума зібраних коштів уже складає 110 650 гривень.
 
Голова Чернівецької обласної ради спільно з виконавчим апаратом долучилися до акції, придбавши картини з цієї благодійної виставки. Також обласна рада закликає всіх небайдужих буковинців долучитися до такої важливої акції «Вернісажу» та допомогти нашим захисникам.
 
Ознайомитися з експозицією та придбати твори мистецтва можна щоденно з понеділка по суботу з 15:00 до 18:00 (вул. І. Франка, 14 та 15).
 
Водночас триває й прийом творчих робіт. «Вернісаж» запрошує художників, майстрів народного мистецтва, фотохудожників до участі в цій благородній справі.
 
 
Можливо, це художній твір у приміщенні та цегляна стіна
 


Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.   

 

1