У Бойка за погодження Пушкової таки пропхали гендель під вбиральню чернівецького театру, як пропонувала ще Маковецька

У Бойка за погодження Пушкової таки пропхали гендель під вбиральню чернівецького театру, як пропонувала ще Маковецька

21.06.2022, 23:05

У Чернівецькому муздрамтеатрі проти встановлення літнього майданчика під стінами закладу, але не мають права вплинути на це рішення. Адже власник має необхідні документи.

Про це у коментарі molbuk.ua розповів директор Чернівецького музично-драматичного театру імені О. Кобилянської Юрій Марчак.

Майданчик встановили впритул до стін театру, причому під вікнами вбиральні театру.

Юрій Марчак показав різні документи, відповідно до яких надано дозвіл на встановлення літнього майданчика.

Оформлення цих документів розпочалося ще з 2020 року.

У липні 2020 році керівництво театру листом повідомило Чернівецьку обласну раду, що до них звернувся представник ТОВ “Йокі груп” і просить розглянути проект паспорту літнього майданчика на прибудинковій території Чернівецького муздрамтеатру. У листі просили врахувати факти, що розміщення літнього майданчика під карнизами фасаду будівлі є небезпечним для відвідувачів, адже частини фасаду під покрівлею крихкі. Також просили врахувати, що будівля призначена для театрально видовищних дійств.

Але у серпні 2020 року Чернівецька обласна рада документом за підписом тодішньої першої заступниці голови обласної ради Інги Маковецької повідомила керівництво театру, що не заперечує щодо укладання договору сервітуту для розміщення літнього майданчика біля театру.

У жовтні цього ж року начальник відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради Олена Пушкова, що погоджено проект встановлення літнього майданчику з 9 столами на 36 місць біля будівлі театру. Проект нібито відповідає концепції літніх майданчиків у центральній частині міста.

У жовтні 2021 року з'являється рішення Чернівецької обласної ради про надання дозволу керівнику театру укласти договір на сервітуту а користування земельною ділянкою площею 0,014 га, терміном до 31.12.2022 року.

Юрій Марчак зазначає, що рішення було ухвалене комісією Чернівецької обласної ради і депутати за нього проголосували.

"Я є балансоутримувач, власником є Чернівецька обласна рада, якій театр підпорядковується. Керуючим органом – Чернівецька обласна адміністрація. Якщо депутатська комісія ухвалила рішення надати на рік в оренду територію біля театру, депутати за це проголосували, то що я можу зробити", - каже керівник театру.

 

Джерело: molbuk.ua

 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua    
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1