Секретар Чернівецького виконкому не розбивав джип, який переганяли на Схід і не перевертався у ньому

Секретар Чернівецького виконкому не розбивав джип, який переганяли на Схід і не перевертався у ньому

01.07.2022, 13:22
Про це повідомив Олександр Ковтун:
 
Хотів трошки розповісти про цей автомобіль! Це той джип, на якому я перевернувся в одній із поїздок на Схід, коли його тоді переганяв! Хочу зауважити, що на ньому перевернувся Я, а не секретар виконкому чи ще хтось інший! І на сьогоднішній день він у строю, возить допомогу нашим хлопцям та вивозить поранених з поля бою! P.S. фото свіже. Слава Україні! Слава ЗСУ! 
 
Напередодні, нагадаємо, секретар виконкому міськради Сергій Добржанський трохи порефлексував на останню поїздку до Бахмута та Краматорська.
 
- Це не перша наша поїздка на схід, але найбільша. Нам вдалося закумулювати найбільшу партію машин, які ми відправляли, а також амуніцію для військових, спецобладнання, засоби гігієни та харчі. План поїздки випрацьовували ретельно і враховували всі безпекові зауваження та рекомендації військових. Звісно, в дорозі буває різне і ніхто не застрахований від форс-мажорів, але і приховувати їх не в наших правилах. Машина, яка потрапила в аварію зараз ремонтується і обов’язково буде допомагати нашим хлопцям. Крім волонтерської допомоги, провів ряд важливих зустрічей з цивільними та військовими людьми, для розуміння подальшого шляху роботи. Я дуже радий, що до нас стає все більше уваги і нашу діяльність все більше висвітлюють у медіа. Разом - ми переможемо! Єднаймося у боротьбі з ворогом зовнішнім і внутрішнім.
 
На зображенні може бути: автомобіль та на відкритому повітрі
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua     
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

1