Росіяни у Маріуполі застосували хімічні отруйні речовини проти захисників міста

Росіяни у Маріуполі застосували хімічні отруйні речовини проти захисників міста

12.04.2022, 08:14
Захисники Маріуполя повідомили, що ввечері 11 квітня російські військові застосували невідому отруйну речовину проти українських військових і цивільних людей міста.
 
Яди було скинуто з ворожого БПЛА. У постраждалих спостерігається "дихальна недостатність, вестибуло-атактичний синдром". Отруєним людям і нашим солдатам терміново потрібні ампули з "атропіном". "Атропін" служить антидотом при хімічних отруєннях.
 
Схоже, що це "зарин". Якщо буде масова загибель дрібних птахів, звірів і комах, значить точно — "зарин". У Сирії так було. Там росіяни неодноразово використовували цю хімічну зброю. Досвід Сирії, коли російська армія використовувала нервово-паралітичні речовини, показав, що люди не розуміли, що почалась хімічна атака до того моменту, коли в них вже не починалися симптоми. Тому це і є велика проблема. Ця речовина є смертельною — навіть потрапляння однієї маленької краплини на шкіру може бути достатньо для того, щоб людина померла.
 
Спеціалісти НАТО повідомили про можливе використання "зарину" в Україні. Його застосовують як бойову отруйну речовину нервово-паралітичної дії саме у тих містах, де окупанти не можуть прорвати оборону.
 
У НАТО вже відреагували.., але як завжди — пригрозили з Брюсселя кулаком: "Використання хімічної зброї змінить характер війни в Україні. Це буде кричущим порушенням міжнародного права і з далекоглядними наслідками", — заявив сьогодні Генсек НАТО Єнс Столтенберг.
 
Автор: 
 
 
Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.  
 
 
 
1