Продан боїться, що Клічук може втратити "Чернівцітеплокомуненерго"
Продан остерігається, щоб "Нафтогаз України" не забрав у Клічука за борги "Чернівцітеплокомуненерго"
Про підготовку до опалювального сезону розповіла в ефірі радіо НВ радник Голови АМУ Оксана Продан.
Зокрема, Оксана Продан наголосила, що "розмір тарифів для населення Уряд обіцяє залишити на рівні минулого опалювального сезону, це передбачено у законопроєкті №7427. Разом з цим, розгляд законопроекту відбувається закрито, очевидно через норму, якою Нафтогазу під час воєнних дій дозволяють «перекроїти» ринок теплопостачання, забрати комунальні підприємства за штучно створену заборгованість.
- 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
- 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
- 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
- 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
- 5.Ставши меценатом окремих проектів.
Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com
(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати і зумовлених цим потреб).
Нам потрібна ваша підтримка – ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS
благодійним внеском.



