Посадовець міськради Чернівців привласнив на вуличному освітленні 600 тис. грн.

Посадовець міськради Чернівців привласнив на вуличному освітленні 600 тис. грн.

02.08.2022, 22:22

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника одного з управлінь Чернівецької міськради та фізичної особи-підприємця. Громадяни незаконно заволоділи бюджетними коштами, підробили документи. Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

За даними слідства, упродовж 2020-2021 р., посадовець відповідав за реалізацію проєкту, який передбачав капітальний ремонт системи вуличного освітлення. З метою заволодіння бюджетними коштами вступив у змову з фізичною особою-підприємцем.

Від імені міської ради уклав з підприємцем договір оренди телескопічних автопідіймачів для виконання підготовчих робіт, достовірно знаючи що ці роботи уже виконані. Як наслідок, особи привласнили понад 600 тис. грн бюджетних коштів.

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua     
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

 

 

 

1