Підприємство з Чернівецької області представило свій березовий сік на найбільшій світовій виставці органічних продуктів BIOFACH 2023 у Німеччині

Підприємство з Чернівецької області представило свій березовий сік на найбільшій світовій виставці органічних продуктів BIOFACH 2023 у Німеччині

23.02.2023, 10:30
Підприємство з Чернівецької області презентувало свою продукцію на найбільшій світовій виставці BIOFACH 2023.
 
Виставка зібрала 36 000 відвідувачів зі 135 країн світу. У німецькому місті Нюрнберг відбулась найбільша Міжнародна виставка органічних продуктів «BIOFACH 2023». Тривала вона з 14 по 17 лютого.
 
Тут Україну представляли 23 компанії-виробники харчових органічних продуктів, серед них - із Чернівецької області. Ця компанія виробляє натуральні продукти під власною торговою маркою. Вона є лідером з продажу органічного березового соку в Україні, експортує власну продукцію в країни ЄС - Польщу, Румунію, Чехію та Словаччину.
 
Результатами виставки стали, зокрема, домовленості підприємства із партнерами щодо розширення ринків збуту. 
 
 
 

BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua         

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS благодійним внеском. ????????

1