Під час аварійного відключення світла у Чернівцях у двох міських лікарнях проводили оперативні втручання, а в пологовому будинку №2 народився хлопчик

Під час аварійного відключення світла у Чернівцях у двох міських лікарнях проводили оперативні втручання, а в пологовому будинку №2 народився хлопчик

17.11.2022, 08:46
На операційному столі КНП "Центральна міська клінічна лікарня" м. Чернівці була 21-річна пацієнтка.
 
«Ми навіть не зрозуміли, що система переключилася на генератор. Весь лікувальний корпус був зі світлом. Ми спокійно, без ексцесів, завершили операцію. І лише коли вийшли з операційної, дізналися, що місто без електроенергії», - каже Валентин Пижик, завідуючий хірургічним відділенням Центральної міської клінічної лікарні.
 
Також після вимкнення електроенергії завершували операцію і в КНП Міська дитяча клінічна лікарня .
 
«У нас тривала лапароскопічна операція з видалення апендициту 12-річному хлопчику. Такі оперативні втручання повністю залежать від електроенергії. На щастя, максимально швидко було ввімкнене додаткове джерело живлення. Операція пройшла успішно, пацієнт почувається добре і вже сьогодні планується на виписку», - розповідає Андрій Унгурян, дитячий хірург.
 
А у КНП Міський клінічний пологовий будинок 2 під час надзвичайної ситуації в енергетиці з’явився на світ здоровий хлопчик, вагою 2700 г.
 
«Лікувальний заклад одразу підключився до генератора. В цей час наші медики проводили кесарський розтин. Жінка народила здорову дитину», - повідомляє Альберт Куріцин, ген директор пологового будинку №2.
 
ДОВІДКОВО
 
лікарні міста продовжують працювати в звичному режимі.
 
"Маємо 4 стаціонарних заклади охорони здоров'я, де медична допомога надається 24 на 7. Це Центральна міська клінічна лікарня, Міська лікарня #4, Міський пологовий будинок #2 і Міська дитяча клінічна лікарня. Усі ці заклади підключені до генераторів та мають запас палива. Усі працюють", - повідомила Наталія Калмикова, начальниця управління охорони здоров'я Чернівецької міської ради.
 
 
 
 
 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua   
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском

1