На війні загинув секретар Грубнянської сільської ради, колишній двічі сільський голова Олександр Кутейніков

На війні загинув секретар Грубнянської сільської ради, колишній двічі сільський голова Олександр Кутейніков

28.08.2022, 18:57

У війні за незалежність України загинув Олександр Кутейніков. До війни він працював секретарем Грубнянської сільської ради, два скликання - Грубнянським сільським головою.

Про це йдеться на сторінці у Facebook Сокирянської міської ради.

"Передчасна смерть забрала життя прекрасної людини, найкращого сина, батька та вірного друга – Олександра Кутейнікова.

Більшу частину свого трудового шляху Олександр Степанович присвятив роботі на благо людей. Одне скликання Олександр Кутейніков працював секретарем Грубнянської сільської ради, два скликання - Грубнянським сільським головою. Його шанували та цінували односельчани, поважали колеги.

Завжди справедливий, чесний та відповідальний. З початком війни Росії проти України з перших днів пристав до лав Збройних Сил України, аби захищати рідну землю.

На жаль, невблаганна смерть обірвала молоде життя.

Сокирянська міська рада висловлює найщиріші співчуття матері – Фаїні Іларіонівні, батькові – Степану Трифоновичу, вітчиму - Шамсадіну, сину - Даниїлу, всім близьким і рідним, з приводу передчасної смерті найдорожчої в житті людини. Нехай опіка Господня полегшить біль вашої втрати.

Світла пам'ять про хорошу людину вічно житиме в наших серцях! Вічна пам’ять та Царство Небесне Олександру Степановичу Кутейнікову!", - повідомляють у дописі.

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua       
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

 

 

 

 

 

 

 
1