На Буковині за 10 тисяч євро переправляли чоловіків за кордон – СБУ

На Буковині за 10 тисяч євро переправляли чоловіків за кордон – СБУ

23.05.2022, 14:16

Троє буковинців, серед яких і майстер лісу одного з держлісгоспів, організували канал нелегальної міграції. Схема працювала спеціально для тих осіб, які підлягають мобілізації під час воєнного стану, але бажають уникнути її. Ухилянтів організатор каналу шукав через особисті зв’язки, а решта учасників групи допомагала переправити їх через державний кордон України до ЄС поза пунктами пропуску. Тариф на такі послуги становив 3,5 тис. євро з особи.

Про це повідомила речниця СБУ в Чернівецькій області Леся Федоренко. 

Проте такому злочинному бізнесу не вдалося довго проіснувати – канал перекрили правоохоронці. Трьох зловмисників та стількох же ухилянтів затримали на польовій дорозі в напрямку держкордону під час розрахунків за протиправні «міграційні послуги».

Усім трьом фігурантам оголошено підозру за ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

Викриття злочинної схеми  проводили оперативники СБУ в Чернівецькій області спільно зі співробітниками ТУ ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, та прикордонниками за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua 

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів. 

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених ними потреб). 

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

1