На Буковині судитимуть румуна, який за 10 тисяч USD особисто переправляв за кордон двох військовозобов’язаних українців

На Буковині судитимуть румуна, який за 10 тисяч USD особисто переправляв за кордон двох військовозобов’язаних українців

24.05.2022, 18:54
Організував міжнародний канал нелегальної міграції військовозобов’язаних за кордон – на Буковині судитимуть іноземця.
 
За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури передано до суду обвинувальний акт стосовно жителя іноземної держави, який організував незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
 
За даними слідства, 33-річний громадянин Республіки Румунія налагодив незаконну схему переправлення осіб за кордон. Перевозив чоловіків призовного віку за паспортами іноземців.
 
06 травня організував незаконне переправлення до Румунії двох військовозобов’язаних українців. Свої послуги оцінив у 5 тис. доларів США з особи. Для безперешкодного перетину кордону здобув для них паспорти сторонніх осіб – громадян Румунії. Здійснював перевезення особисто у транспортному засобі «Renault Trafic». При проходженні паспортного контролю у МПП «Порубне» особи були викриті працівниками Державної прикордонної служби України.
 
Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.
 
Більше інформації: bit.ly/3sOINOg
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua 
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів. 

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених ними потреб). 

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

1