На Буковині планують розводити свиней з Данії
ТзОВ «Генетік-Інвест» (Чернівецька обл.) може набути статусу суб’єкта племінної справи у тваринництві.
Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької ОДА за результатам засідання експертної комісії області.
Господарство закупило в Данії високопродуктивне поголів’я свиноматок для подальшого розведення та реалізації молодняку господарствам, які планують вирощувати високопродуктивних тварин.
Всі члени комісії проголосували одноголосно за прийняття такого рішення і вирішили надати експертній комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України для розгляду на засіданні матеріали ТзОВ «Генетік-Інвест» з рекомендацією розглянути документи з можливим присвоєнням статусу племінного репродуктора з розведення свиней LL Данський Ландрас.
Станом на 01 січня 2022 року в області налічується 14 суб’єктів племінної справи у тваринництві, яким присвоєно 19 статусів, це чотири господарства по скотарству (молочному і м’ясному), два по свинарству, п’ять по вівчарству, три по рибництву.
Нагадаємо, «Генетік-Інвест» спеціалізується на вирощуванні племінних свиней данської генетики порід ландрас, дюрок та велика біла.
Автор: Олена Потаєва- 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
- 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
- 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
- 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
- 5.Ставши меценатом окремих проектів.
Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com
(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати і зумовлених цим потреб).
Нам потрібна ваша підтримка – ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS
благодійним внеском.



