Стане колегою Прокопа: місце депутата Михайлішина у Чернівецькій міській раді може посісти Ростислв Білик

Стане колегою Прокопа: місце депутата Михайлішина у Чернівецькій міській раді може посісти Ростислв Білик

01.09.2023, 18:22
Після складання  Віталієм Михайлішиним повноважень депутата Чернівецької міської ради його місце у сесійній залі може зайняти  наступний у списку "Команди Михайлішина" кандидат.
 
Згідно з інформацією журналіста Василя Забродського, цим кандидатом, який може стати депутатом є Ростислав Білик.  
 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поки Білик активно скуповує Чернівці, ОПОРА погрожує йому продовженням судової тяганини за купівлю голосів виборців
 
У Чернівцях колишній і чинний депутати міської ради змагалися за одну земельну ділянку на аукціоні
 
У Клічука продадуть земельну ділянку на Хотинській скандальному екс-депутату Білику, яку він орендував у запеклій боротьбі
 
"А міг би в тюрмі сидіти": скандальний екс-депутат Білик вирвав у запеклій боротьбі земельну ділянку у Чернівцях
 
Ексдепутат міськради Білик виграв апеляцію у справі про підкуп виборців 
 
Справа ексдепутата з Чернівців Білика: прокуратура подала апеляцію
 
Екс-депутат Чернівецької міськради Білик не підкуповував виборців, - рішення суду
 
ДОВІДКОВО від https://suspilne.media/562827-stalo-vidomo-comu-deputati-cerniveckoi-miskoi-radi-sepelko-ta-mihajlisin-sklali-povnovazenna/:
 
Депутати Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин з фракції "Команда Михайлішина" та Тетяна Шепелько від фракції "Пропозиція" достроково склали повноваження за своїми заявами. Їхні рішення підтримали депутати на сесії міської ради. Суспільне Чернівці розповідає, чому депутати вирішили скласти свої повноваження.

Тетяна Шепелько

Тетяна Шепелько вирішила припинити депутатські повноваження, зокрема через те, що вже понад вісім місяців перебуває за кордоном.

"Я не можу вже вести депутатську діяльність, як раніше. На моє рішення вплинуло не те, в яких обставинах опинилася моя сім'я: чоловік на війні, я втратила роботу, але й те, що я не поділяю витрати з бюджету на ремонт тротуарів, скверів та фонтанів, які підтримує наш депутатський корпус як поточні під час війни", – каже Шепелько.

На серпневій сесії питання про дострокове припинення повноважень Шепелько розглядали вдруге – цього разу за це рішення проголосували 30 депутатів.

Шепелько – депутатка від фракції "Пропозиція", юристка. Була заступницею начальника міського управління комунальної власності. Також вона була головою комісії з питань законності та регламенту.

Віталій Михайлішин

Віталій Михайлішин у Чернівецькій міській раді очолює фракцію "Команда Михайлишина". Каже, повноваження депутата припиняє, бо наразі служить у прикордонних військах. Його рішення підтримали 35 депутатів на сесії.

"Це рішення, яке я особисто виніс на сесію міськради. Між службою в армії та політикою, я зробив висновок, що не можу бути присутнім на сесіях. Впевнений, що наступний депутат працюватиме на благо міста, бо на сесіях розглядають важливі питання для підтримки ЗСУ", – каже Михайлішин.

Раніше Михайлішин тричі балотувався на посаду міського голови. Вперше депутатом міськради він став у 2010 році від "Партії регіонів". Після відставки тодішнього мера Миколи Федорука три роки виконував обов’язки міського голови.

Рішення про дострокове припинення повноважень депутатів Шепелько та Михайлішина має підписати міський голова. Опісля їх розглядатиме територіальна виборча комісія. Депутатів замінять наступні кандидати у списках партій.

Хто з депутатів склав повноваження раніше

У листопаді 2022 року депутати Чернівецької міськради проголосували за припинення повноважень депутатів від "Народного контролю" Михайла Яринича та Івана Гончарюка. Обидва обранці повідомили, що служать в ЗСУ, тому складають повноваження для повноцінної роботи фракції.

Також повноваження склала депутатка від "Єдиної Альтернативи" Наталія Дембіцька. Причиною назвала працевлаштування в Нідерландах.

1