Максимально можливі 200 балів одразу з двох предметів - «українська мова» та «історія України» набрала Лоредана Івашку з міста Герца

Максимально можливі 200 балів одразу з двох предметів - «українська мова» та «історія України» набрала Лоредана Івашку з міста Герца

02.08.2022, 19:40

Максимально можливі 200 балів відразу з двох предметів, - «українська мова» та «історія України», - за результатами національного мультипредметного тесту отримала випускниця Герцаївського комунального ліцею ім. Георге Асакі Лоредана ІВАШКУ.

Вітаємо цю надзвичайну, цілеспрямовану, наполегливу та всебічно розвинену дівчину з таким унікальним високим результатом!

Вдячні батькам та вчителям Лоредани за те, що виховали в ній відповідальність, любов до науки, забезпечили найвищий рівень знань та навичок, що стануть запорукою її успішної самореалізації у майбутньому!

Бажаємо дівчині здійснення найзаповітніших мрій, тільки радісних світлих подій, безхмарних життєвих горизонтів та ще багато яскравих досягнень та успіхів у майбутньому!

 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua     
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

 

 

 

1