Керівники буковинських лікарень поговорили з Наталією Гусак про фінансування своїх медзакладів під час війни

Керівники буковинських лікарень поговорили з Наталією Гусак про фінансування своїх медзакладів під час війни

01.07.2022, 11:47
Керівники закладів охорони здоров'я Чернівецької області поспілкувалися з очільницею Національної служби здоров'я України Наталія Гусак під час офіційного візиту до Чернівців. 
 
Говорили про фінансування медзакладів, стимулювання медичних працівників та продовження реформування медичної галузі навіть під час війни. 
 
На Буковині нині перебувають близько 83 тисяч внутрішньо переміщених осіб, тож навантаження на систему охорони здоров’я суттєво зросло. Наталія Гусак запевнила, що НСЗУ готова фінансувати допомогу, якої потребують буковинці.
 
Програма медичних гарантій довела свою ефективність під час війни і дала можливість безперебійно продовжувати оплати для медзакладів. У тому числі й пріоритетні послуги – лікування інфарктів, інсультів, пологи, діагностику онкології. А також хірургічні операції, первинну медичну допомогу та екстрену.
 
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua     
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

 

1