Керівник "Міськсвітла" пояснив, чому у Чернівцях вдень горять вуличні ліхтарі
На багатьох лініях зовнішнього освітлення ведуться технічні ремонтні роботи, тому там можуть бути короткочасні ввімкнення ліній і ліхтарів.
Про це повідомив керівник комунального підприємства Андрій Шалеєв.
- Прохання не займатися "лайнометанням" в бік працівників, влади і т.п , а просто зрозуміти ситуацію, або перетелефонувати на 0502221580 і залишити повідомлення, - сказав Андрій Шалеєв. - Всі авто обладнані системами контролю, всі плани робіт щоденно публікуються, окрім цього є багато поточних аварійних робіт. Мені приємно, що тема освітлення і енергоспоживання зараз на "хайпі". Може, нарешті, звернуть ще увагу на модернізацію міських мереж освітлення.
Фото Максима Бурбака
- 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
- 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
- 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
- 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
- 5.Ставши меценатом окремих проектів.
Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com
(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати і зумовлених цим потреб).
Нам потрібна ваша підтримка – ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS
благодійним внеском.



