Іван Гешко переобраний головою регіонального олімпійського осередку Буковини

Іван Гешко переобраний головою регіонального олімпійського осередку Буковини

15.12.2022, 22:44

Таке рішення на користь Заслуженого майстра спорту України з легкої атлетики, чемпіона Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасника трьох Олімпійських ігор сьогодні ухвалила звітно-виборна Асамблея відділення НОК України в Чернівецькій області.

Участь у заході взяли делегати від спортивних федерацій з олімпійських видів спорту, олімпійці, ветерани спорту, представники ФСТ, органів управлінь, МОН України та представники ЗМІ.
Заслухавши доповідь за звітний період – чотирирічний цикл каденції роботи суб’єктів олімпійського руху Буковини, загальні збори визначили діяльність осередку як задовільну та знову обрали на пост очільника відділення Івана Гешка.

Окрім того, було обрано склад Виконавчого комітету (13 осіб), заступників голови та відповідального секретаря відділення. Так заступниками осередку обрано: Тетяну Дорохову, Валерія Чинушу та Віталія Шинкарука, відповідальним секретарем – Марію Сас-Ботрак. 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua       
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

 

1