Голова Миколаївської облради подякувала буковинським колегам за дієву допомогу

Голова Миколаївської облради подякувала буковинським колегам за дієву допомогу

28.07.2022, 11:22

Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва висловила вдячність Чернівецькій обласній раді за допомогу та спільну роботу на перемогу нашої держави.

«П’ять довгих місяців місто Миколаїв та Миколаївська область перебувають в епіцентрі бойових дій. Чернівецька обласна рада з відкритим серцем однією з перших простягнула нам руку допомоги. Від імені кожного мешканця Миколаївщини висловлюємо слова щирої вдячності за надану допомогу, завдяки якій врятовано не одне життя, надається можливість нашим громадянам евакуюватися у безпечні місця та отримати у вас повну підтримку, підвищується обороноздатність наших захисників. Ваша підтримка – неоціненний внесок у перемогу України. Разом ми сила! Разом ми вистоїмо, переможемо і відбудуємо всю Україну!», – йдеться у тексті подяки.

Джерело: https://bukrada.gov.ua/

 

 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua       
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1