Екс-президент Молдови Ігор Додон доправлений до СІЗО за підозрою в державній зраді, - прокуратура республіки  (ВІДЕО)

Екс-президент Молдови Ігор Додон доправлений до СІЗО за підозрою в державній зраді, - прокуратура республіки (ВІДЕО)

25.05.2022, 11:59

Правоохоронці супроводили п'ятого президента Молдови Ігоря Додона до слідчого ізолятора. Його затримали за підозрою в державній зраді.

Про це повідомляє Point.md.

До будинку політика пригнали білий мікроавтобус, куди його посадили співробітники Служби інформації та безпеки Молдови. У цей момент біля будинку політика проходив мітинг, на якому люди скандували "У в'язницю!"

Додон спокійно сів у машину та не зробив жодних заяв. Повідомляється, що його затримали на 72 години. За словами представника антикорупційної прокуратури, у цій справі затримали ще двох осіб.

Як раніше повідомляв УНІАН, 24 травня антикорупційні прокурори разом зі співробітниками Національного центру боротьби з корупцією та Служби інформації та безпеки провели обшуки в будинку п'ятого президента Молдови Ігоря Додона, який відзначився зайвою прихильністю російському колезі Володимиру Путіну. Крім того, слідчі дії проводилися і в нерухомості, яка належить посередникам.

Обшуки проводили в рамках справи про пасивну корупцію, незаконне збагачення, зраду Батьківщини та фінансування партії соціалістів злочинною організацією.

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua 
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів. 

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених ними потреб). 

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

1