Дитячу іграшку, яка стала сумним символом розстрілу рашистами вокзалу у Краматорську, передадуть в ООН

Дитячу іграшку, яка стала сумним символом розстрілу рашистами вокзалу у Краматорську, передадуть в ООН

14.04.2022, 19:34
Фотографія цієї дитячої іграшки облетіла весь світ. Вона стала сумним символом жахливої катастрофи, яку влаштував рашистський мерзотний режим на вокзалі у Краматорську.
 
Ракетою «за дєтєй»…
 
Як повідомив Олексій Білошицький, ми вирішили зберегти цю іграшку в цьому стані, вилучити її і направити до представництва ООН, які займаються фіксацію військових злочинів і злочинів проти людства, які натворила нацистська рашка.
 
На сьогоднішньому відео - командир підрозділу патрульної поліції Краматорськ-Слов’янськ Aleksandr Malysh та співробітник Краматорського РУП Голощапов Богдан вилучають «іграшку».
 
Пакет відправлено нам в Київ для подальшої відправки в ООН.
 
Нехай ця іграшка нагадує їм у їх роботі про всі ті долі українських дітей, які були знищені ракетами і бомбами рашистів.
 
 



Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.   
 

 

1