Для підрозділу ЗСУ, в якому служить військовим медиком Костянтин Чоботару з міста Герца, земляки придбали в Європі 'швидку'

Для підрозділу ЗСУ, в якому служить військовим медиком Костянтин Чоботару з міста Герца, земляки придбали в Європі "швидку"

02.08.2022, 19:38

Наші земляки, що працюють за кордоном або займаються автоперевезеннями, продовжують активно допомагати українським військовим.

Особливо, коли мова йде про потреби мобілізованих до лав збройних сил мешканців нашої громади.

Цього разу група благодійників об’єднали свої зусилля та придбали у Європі такий потрібний на фронті автомобіль екстреної медичної допомоги. Автомобіль придбано для потреб військового підрозділу ЗСУ, в якому служить військовим медиком Костянтин Чоботару з міста Герца.

Сьогодні автомобіль було офіційно передано військовослужбовцю в присутності міського голови Василя Скрипкару та представника місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки Петра Іваніна.

Крім того, користуючись нагодою, гуманітарний штаб при Герцаївській міській раді передав побратимам Костянтина продукти, чоловічу білизну, медичні засоби та заправили швидку дизпаливом.

Вдячні всім, хто причетний до придбання та доправлення в Україну цього спеціалізованого авто! Віримо, що він допоможе врятувати безцінні життя та здоров‘я наших захисників!

Список благодійників, що придбали автомобіль:

Дмитро Якоб

Сергій Маланка

Василь Маланка

Дорін Кіріл

Сергій Георгійчук

В’ячеслав Годорог

Роман Бомпа

Михайло Якоб

Андрій Маланка

Руслан Аміхалатей

В’ячеслав Санду

Олексій Задолінний

Дмитро Кілару

Руслан Русу

Михайло Райляну

Юрій Вельховий

Віктор Попов

 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua    

 

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

 

 

 

1