Чинуш дав гроші на ікону митрополита Чернівецького і Далматського Євгена (Гакмана), а Гешко з владикою Данилом піднесли її митрополиту ПЦУ Епіфанію на іменини

Чинуш дав гроші на ікону митрополита Чернівецького і Далматського Євгена (Гакмана), а Гешко з владикою Данилом піднесли її митрополиту ПЦУ Епіфанію на іменини

29.05.2022, 18:35

Буковинці піднесли митрополиту Епіфанію на іменини портрет видатного земляка митрополита Чернівецького і Далматського Євгена (Гакмана)

25 травня 2022 року Його Блаженство, Епіфаній Блаженніший митрополит Київський і всієї України відзначав свій день ангела в  Михайлівський монастир / St Michael's Convent.

У владики Епіфанія, у Чернівцях, є поважні й жертовні шанувальники. Вони допитувалися, що було б корисним і церковним і пам’ятним для святителя в подарунок. Вирішили, що оскільки владика Епіфаній молодим покинув батьківщину і поселився у столиці України, то захотіли нагадати йому історію батьківщини. Подарували йому портрет видатної людини – громадського і церковного діяча Його Високопреосвященства Євгена (Гакмана), митрополита Чернівецького і Далматського.

Цього року захотіли написати ікону цього ж видатного митрополита, завдяки якому Буковина сьогодні православна.

Жертводавець Чинуш Валерій Миколайович долучився до створення ікони, а передав Гешко Іван.

 - Мали честь разом із Митрополитом ПЦУ Чернівецьким та Буковинським Данилом відвідати Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія! Подарували ікону першого Митрополита Буковини і Далмації Євгенія Гакмана! Отримали благословіння і повертаємося далі працювати на нашу Перемогу! - розповів Ivan Heshko 

 Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua   
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.   

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com  

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених ними потреб).  

  Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

 

 
1