Буковинським освітянам нададуть повну відпустку – до 56 календарних днів, як Стефанчука просив Заремський

Буковинським освітянам нададуть повну відпустку – до 56 календарних днів, як Стефанчука просив Заремський

01.07.2022, 12:33

Про це повідомив народний депутат України Максим Заремський.

- Щойно народні депутати проголосували 262 ЗА проєкт Закону №7251.

Нагадаємо, раніше Максим Заремський направив для розгляду депутатське звернення щодо надавання у період дії воєнного стану педагогічним працівникам щорічної основної відпустки повної 56-денної тривалості??

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 р. № 2136 у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні.
 
Водночас у Верховній Раді України зареєстрований проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (реєстр. № 7251 від 05.04.2022 р.), до якого Міністерство освіти і науки надавало свої зауваження стосовно внесення змін до ст. 12 Закону № 2136 щодо зняття обмеження тривалості щорічної відпустки, що надається педагогічним і науково-педагогічним працівникам протягом періоду дії воєнного стану.
 
Ухвалення цього законопроєкту дозволить надавати у період дії воєнного стану педагогічним працівникам щорічну основну відпустку повної тривалості.
 
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua     
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

1