Буковинська боксерська спільнота обрала нового президента

Буковинська боксерська спільнота обрала нового президента

30.11.2022, 11:10

В понеділок, 28 листопада, у приміщенні чернівецького ФСК «Локомотив» відбулася чергова звітно-виборча конференція Чернівецької обласної федерації боксу. За її підсумками буковинська боксерська спільнота обрала нового президента. Ним став очільник суддівської колегії ЧОФБ, член суддівської колегії ФБУ, кращий суддя з боксу Олімпійських Ігор-2020 у Токіо Павло Василинчук.

Нового лідера боксу на Буковині обрали представники 11-ти боксерських секцій області. Це - як чернівецькі міські організації («Варяг», «Імперія», «Авангард», «Буревісник», міська ДЮСШ, СК «Садгора», «Колізей»), так і школи боксу Вижниці, Кіцманя, Вашківців, Хотина і Боянів.

До думки тренерів доєдналися представники суддівського корпусу області, які обслуговують змагання як на обласному рівні, так і працюють на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях.

Результати вибору боксерської спільноти буковинського краю визнали і на Всеукраїнському рівні: Федерація боксу України оприлюднила новину про обрання нового президента ЧОФБ на офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

І одразу, без паузи, бокс Чернівецької області рушив далі: команда обласної збірної серед молоді цього ж дня вирушила до Львова на навчально-тренувальний збір, що передуватиме Чемпіонату України з боксу серед молоді у цьому ж місті, а збірна Буковини серед еліти (чоловіки та жінки) - на Прикарпаття, де стартував елітний Чемпіонат України з боксу.

Вітаємо і ми новообраного президента ЧОФБ Павла Василинчука із початком нової сторінки в житті і бажаємо йому та буковинському боксу здобути безліч нагород і подолати найвищі боксерські вершини Європи і світу!  

 

 

 

 

 

 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua      
  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

1