Американці навчать Бойка запобігати та реагувати на загрози у сфері безпеки інформації та кібербезпеки

Американці навчать Бойка запобігати та реагувати на загрози у сфері безпеки інформації та кібербезпеки

25.07.2022, 20:15
Олексій Бойко підписав сьогодні, 25 липня, Меморандум про взаєморозуміння між Чернівецькою обласною радою та Фондом цивільних досліджень та розвитку США.
 
Згідно з підписаним документом, сторони будуть проводити спільну роботу з запобігання та реагування на загрози у сфері безпеки інформації та кібербезпеки.
 
«Започаткована співпраця стане важливим кроком у запровадженні новітніх стандартів інформаційної безпеки й запозичення досвіду наших партнерів із США. Спільні тренінги, семінари та обмін знаннями та напрацюваннями фахівців України та Сполучених Штатів допоможе нам у протистоянні з російським агресором на інформаційному фронті», - цитує пресслужба облради слова, які зазначив під час підписання документа Олексій Бойко.
 
 
Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua       

 

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

 Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.

 

 

1