За майстерно проведену операцію з  передачі майна громади на 77 млн. грн.  в управління зіц-голові Фунту  Бурбак подарує Галицю «Золоте теля», але вкрасти його не дасть

За майстерно проведену операцію з передачі майна громади на 77 млн. грн. в управління зіц-голові Фунту Бурбак подарує Галицю «Золоте теля», але вкрасти його не дасть

27.08.2013, 22:18

-          Аналізуючи діяльність Чернівецької обласної ради я зауважив цікаве рішення сесії від 5 липня цього року.  Про це сьогодні, 27 серпня, під час прес-конференції повідомив народний депутат України Максим Бурбак. – Виявилося, що депутати провладної більшості проголосували  за передачу майна з балансу обласної ради на баланс обласного комунального підприємства «Інватранс». (Див. точну назву рішення в документі. – ред.).   Підприємству передали приміщення на вулиці Кафедральна, 2 – це 14-й корпус університету. Там, що обком Партії регіонів будуть відновлювати. Передано приміщення на Головній, Кобилянській, Вірменській. Що сталося? Чому все передається туди?  Тобто майном громади всієї області відтепер буде розпоряджатися якесь маловідоме підприємство.  Цьому підприємству передано приміщення згідно з переліком на 77 млн. 400 тис грн.  Я поцікавився, що це за таке підприємство, про яке я ніколи не чув. Де його знайшли? Виявилося, що  зареєстрували його ще 1993 року, а головним завданням його діяльності було технічне обслуговування та ремонт автомобілів. Виходить майном громади буде управляти структура, створена для продажу і обслуговування автомобілів ЗАЗ для наших інвалідів. Розміщене підприємство на вулиці Енергетичній, в приміщенні гаражів. Востаннє це підприємство згадується у статті Пенсійного фонду в Чернівецькій області, де воно фігурує у переліку боржників, які заборгували фонду 5,7 тис. грн. Я завітав на підприємство, пропоную вам фотографії, довго шукав керівництво, грюкав у ворота. Проте ні директора, ні бухгалтера не побачив. З якого такого чуда підприємство, яке є банкрутом або взагалі не існує,  має   розпоряджатися комунальною власністю громади на 77 млн. грн.?  Адже крім таблички там нічого немає. Ситуація  нагадує мені епізод з «Золотого теля» Ільфа і Петрова  і зіц-голову Фунта, який сидить сам не за знає на чому, але сидить.  Але ж в обласній раді є управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами  спільної власності: шість чоловік на чолі з паном Ванзуряком.  А вони що будуть робити?

 -           А я скажу вам чому так зроблено, тому що поки майном керувало управління з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами  спільної власності, то всі рішення проводилися через сесію - про призначення директорів, збільшення орендної ставки, звільнення від оренди. Тобто це робили депутати. А тепер це буде вирішувати директор Фунт, який буде думати заставити це майно в банку, віддати його безкоштовно або взагалі  довести до банкрутства. І все майно буде там.  77 млн. грн. -  це лише початок. Є багато об’єктів, які потім будуть туди долучати. Вже є люди, які цікавилися приміщенням ендокринологічного центру. Отаке ось у нас робиться в області. Депутати опозиції не голосували за це рішення, яке позбавляє громаду тих приміщень, які в неї ще залишилися. Щобільше, депутати опозиційної фракції зареєстрували проект рішення, щодо скасування цього ганебного рішення».

1


КОМЕНТАРІ (2)

п. БУРБАК страшенно "переживає" за майно громади, адже йому вже увірвалось хапати. Він не бачить, що в нього під носом твориться "на господарстві" в заводі "Гравітон" і ТОВ "Вест-Буковина" де обкладено орендарів непомірною "даниною" як при татаро-монгольському ханстві. Орендна плата на комори дорожча ніж в Києві на Хрещатику. А тих хто не в "оркестрі" - за борт. Офіс "Приватбанку" вже місяць як заблокований!!! Ой який же "праведник" Бурбак!!!:))))))

avatar

франківець

27 серпня 2013 20:06

Интересно чем руководствовался во время голосования непримиримый борец с режимом и фекалиями Билогорка А.М.?

avatar

Юра

27 серпня 2013 22:05