Явка виборців у  ОТГ Чернівецької області  станом на 12 годину перевищує 10%

Явка виборців у ОТГ Чернівецької області станом на 12 годину перевищує 10%

23.12.2018, 15:53

За інформацією спостерігачів обласної організації  Комітету виборців України у всіх чотирьох ОТГ Чернівецької області (Ставчанській, Неполоковецькій, Хотинській та Чагорській) вчасно відкрились виборчі дільниці. Станом на 12.00 явка виборців у всіх громадах перевищила 10%. Найбільш активно голосують виборці у Чагорській ОТГ – 14,6% та Неполоковецькій ОТГ - 14,3%,  у Хотинській ОТГ проголосувало 13,8 % виборців, у Ставчанській - 11,5% виборців. На дільницях спостерігається активізація виборців.

 ДОВІДКОВО:

У Чернівецькій області вранці 23 грудня стартували перші вибори депутатів та голів чотирьох об’єднаних територіальних громад.

Як повідомляє molbuk.ua, сьогодні вибори відбуваються у Неполоковецькій, Ставчанській, Хотинській та Чагорській ОТГ. За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь приблизно 32,4 тисячі жителів вказаних об’єднаних територіальних громад.

Загалом сьогодні в Україні вибори відбуваються у дев’яти міських, 16-ти селищних та 53-х сільських ОТГ у 13-ти областях України. Це Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська , Хмельницька, Черкаська та Чернівецька області.

Для проведення виборів територіальні виборчі комісії створили 1 692 територіальних, одномандатних виборчих округи та 622 виборчі дільниці.

1