В Чернівцях з'явився клон ПР партія 'Рідне Місто' (+відео)

В Чернівцях з'явився клон ПР партія "Рідне Місто" (+відео)

11.02.2013, 01:06

7 лютого біля будинку №31 В (3 під’їзд) на вулиці Комарова в місті Чернівці відбулася зустріч Андрія Білогорки, депутата Чернівецької обласної ради, представника громадської ініціативи чернівчан «Рідне місто» з виборцями.  Тема брифінгу – результати проміжних виборів до крайового парламенту на окрузі №50 в місті Чернівці та подальші дії активу «Рідного міста».  На відео журналіст Петро Кобевко намагається з'ясувати партійність переможця виборів у 50 окрузі  пана Білогорка.

1


КОМЕНТАРІ (9)

оппо бризкає слиною та систематично через "джинсові" недосайти намагається нав'язати людям брехню. Юрій Ілліч, я був про вас кращої думки! злили ви сайт всяким пелехам в яких вже давно потенції на справжні статті нема

avatar

Партбілєт

09 лютого 2013 19:35

Господи, Ыллыч, ну че ж несерйозно. Хто такий Кобевко то зрозумыло. Але прийти на зустрыч ы стрибати ыз запитаннями мыг тыльки Кобевко у.....2006-2009 рр., тоды коли була влада демократична. Зараз вын сидить на конференцыях влади тихенько, бо знаэ що можуть у вихо дати.

avatar

Михайло

09 лютого 2013 20:57

avatar

Вадим Пелех

09 лютого 2013 21:42

А шикав на Кобевка Осачук віднедавна почесний консул Австрії в Чернівцях і радник Міхайлішина. Тепер все ясненько

avatar

Петрович

09 лютого 2013 23:36

Та хто на кого пшикав? Хлопці, майте фацу, та ж ютюбте (відео 100 % усе показує)а не п...ть просто.

avatar

ва

10 лютого 2013 12:15

Осачук - справжнє хамло

avatar

Михайло

10 лютого 2013 13:33

Ведуча: можливо не зовсім по темі, але є запитання від Вадима Пелеха. Сергію, сьогодні журналістів запросили на "брифінг" Андрія Білогорки. Там були й ви. У якості кого? Симпатика партії чи радника секретаря міськради?

Сергій Осачук: сьогодні на брифінгу Андрія Білогорки, новообраного депутата обласної ради від округу №50 я перебував як засновник громадської організації «Рідне місто» і його соратник.

avatar

є запитання від Вадима Пелеха

10 лютого 2013 21:01

Фірташ злив Михайлішина, який не оправдав його довір"я на минулих парламентських виборах і програв Федоруку. Білогорку розкручують з перспективою на мера. Тому, чернівчани, готуйтесь на виборах Чернівецького міського голови отримати кожний по 100 грн.

Ціна мерського крісла для Фірташа приблизно така:

120тис. виборців Х 100 грн. = 12.000.000 грн. або 1 млн. євро.

Для олігарха - це копійки, а в Чернівцях у нього буде своя людина.

Тож думайте, чернівчани,

Щоб не було гірко.

 Вибирайте господяря,

А не Білогірку!

avatar

Вісті з Ратуші

10 лютого 2013 21:19

комментаторы,вы- идиоты?!...Боты могут уже отдыхать,а за зп зайдете в офис. Адрес вы знаете : Суворова 2 Б

avatar

вопрос к комментаторам