Університетська зустрічає європейських гостей Meridian Czernowitz... сміттям (оновлено 06.09)

Університетська зустрічає європейських гостей Meridian Czernowitz... сміттям (оновлено 06.09)

06.09.2013, 02:24

"Чернiвцi - рiдне мiсто. Без лапок та великих лiтер, як у Продана з Михайлiшиним. ТЕГИ: Центр. Вiталька. Срач. Iвропейське мiсто. Унiверситетська. Меридiан. В гостях елiта "єуропи". Сергiй Осадчук робiть щось з своiм очiльником..." Написав на своїй сторінці у ФБ депутат Чернівецької міської ради Олексій Каспрук і оприлюднив цю фотографію. 

Згодом до першого фото додалося ще одне з коментарем: 

"Вчора Унiверситетською вулицею проїжджав Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні.Завтра тут ходитимуть поети і перекладачі з десяти країн. А ще тут граються діти - просто європейське місто! Може Михайлiшин поки ленточки буде рiзати та фотосесii влаштовувати найме когось для виконання роботи голови? P.S. Фото не постановочне".

1


КОМЕНТАРІ (11)

СРАЧ!!!!

СОРОМ!!!!

ГАНЬБА!!!

avatar

Арук

05 вересня 2013 22:56

Алкаш, ты  хоть фамилию Сергея правильно напиши ! 

avatar

Мах

06 вересня 2013 01:35

За день до фото весь фронт с Курко и алкашом Лешей во главе свозил со Всего города мусор )))))

avatar

Славик

06 вересня 2013 08:33

Алкаша - в меры !

Кто сказал ?

АРСЕНИЙ !

avatar

Ну

06 вересня 2013 08:35

Аж тепер зрозуміло, чому сермана пропонували на заступника міського голови... Подивіться, як він "гарно" забезпечує чистоту в місті. Та воно навіть грамотно писати не може, а про говорити, то взагалі мовчу.

avatar

Юрій

06 вересня 2013 09:16

На місці Продана я би усіх його ботів писак вилизувачів геморою, повиганяв на вулицю сміття прибирати!  Вони ж на зарплаті!

avatar

студент

06 вересня 2013 09:37

А где губошлеп-депутат Белогорко?  Или депутат уже променял фамилию на Белоручка???

avatar

Димон

06 вересня 2013 09:40

Чому настільки тупі наймані дописувачі, це з приводу Ну Славік дав Маху ? Дибілкувате, ти зверни увагу що біля твого коменту стоїть дата та час, роби хоч десятихвилинну паузу між своїми коментами.

avatar

!!!

06 вересня 2013 09:48

avatar

Олексій Каспрук

06 вересня 2013 16:22

А хто вирішує, чиї коменти ставити?

Адмін: Ніхто не вирішує! Коментарі додаються автоматично без попередньої модерації. При коректному введенні і безперебійному інтернеті вони з'являються одразу на сторінці. Коментувати можна за допомогою свого профілю у Фейсбук. (Використати функцію увійти через профіль) Тоді коментар буде авторизованим. Для анонімного коментування потрібно у вікні Коментар написати його текст і набрати Захисний код, який вказано біля спеціального вікна. Код захищає від розміщення спаму роботами. Будьте уважні набираючи код!!! В разі помилки -  з'явиться нова конфігурація цифр, але текст коментаря. на жаль, зникне. (Технічне недопрацювання розробників). І його доведеться заново набирати. Розділи Ім`я та Email заповнювати не обов'язково. 

avatar

Спокійна

09 вересня 2013 19:54

Адмін: Ніхто не вирішує! Коментарі додаються автоматично без попередньої модерації. При коректному введенні і безперебійному інтернеті вони з'являються одразу на сторінці. Коментувати можна за допомогою свого профілю у Фейсбук. (Використати функцію увійти через профіль) Тоді коментар буде авторизованим. Для анонімного коментування потрібно у вікні Коментар написати його текст і набрати Захисний код, який вказано біля спеціального вікна. Код захищає від розміщення спаму роботами. Будьте уважні набираючи код!!! В разі помилки -  з'явиться нова конфігурація цифр, але текст коментаря. на жаль, зникне. (Технічне недопрацювання розробників). І його доведеться заново набирати. Розділи Ім`я та Email заповнювати не обов'язково. 

avatar

А хто вирішує, чиї коменти ставити?

09 вересня 2013 21:02