Українців закликали зберігати спокій і не панікувати через російські провокації зі штучним псевдомінуванням об’єктів

Українців закликали зберігати спокій і не панікувати через російські провокації зі штучним псевдомінуванням об’єктів

14.01.2022, 22:19
СБУ про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури.
 
Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України. У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.
 
Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало.
 
Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій.
 
Служба безпеки України і, зокрема, Антитерористичний центр при СБУ, разом з Національної поліцією в рамках свого функціоналу щоденно відпрацьовують кожне з таких повідомлень.
 
Ми відкриті до комунікації зі ЗМІ та готові за потреби оперативно надавати суспільству перевірену та актуальну інформацію.
 
Разом ми зможемо ефективно протидіяти шкідливим інформаційним впливам гібридної війни.
1