У мережі оприлюднено унікальне відео вступу Радянської армії у Чернівці в березні 1944 р.

У мережі оприлюднено унікальне відео вступу Радянської армії у Чернівці в березні 1944 р.

13.03.2016, 22:32

29 березня 1944 р. - Чернівці вдруге стали радянськими. Примітно, що під час сутички місто суттєво не постраждало, незначні ушкодження отримали лише кілька будівель в центрі Чернівців. Перша хвиля зіткнень відбулась в урочищі Біла, поблизу річки Прут.

На фото: Радянські воїни на бойовій машині біля Чернівецької міської ратуші на Центральній площі звільнених Чернівців. березень 1944 р.

Фотодокумент: 0-43784

1


КОМЕНТАРІ (7)

Відео найркаще демонструє, потрібно чи ні скидати танк нікітіна. ЩО було б з Чернівцями, якби їх швидко не визволили, чи залишилася б в місті хоч одна стара будівля, якими так пишаємося зараз. 

avatar

1

13 березня 2016 22:19

ага, за такою логікою і пам"ятник Сталіну нада покласти!!! це ж під його чутким руководством, як головнокомандувача совєцькой армії, доблєсно відвоювали Чернівці, якими ми так гордимось!!!

avatar

Яр

14 березня 2016 14:30

НА ВІДЕО ТАНАК ОКУПАНТА МОСКАЛЯ , В ЧАС КОЛИ ІНШИЙ ОКУПАНТ РУМУН ЗДРИСНУВ!

 

ПНХ ОКУПАНТИ З ВАШИМИ ТАНКАМИ !!!!

avatar

БУКОВИНА

14 березня 2016 15:26

На жаль про окупантiв сьогодi частiше згадують патрiоти, у яких патрiотихзм на цьому iзакiнчуеться. Потрiбно перш за все згадати що ти сам зробив для того, щоб сощгщднi в Украiнi не було окупантiв а потiм виставляти себе патрiотом.

avatar

Вiктор

14 березня 2016 17:50

На жаль про окупантiв сьогодi частiше згадують патрiоти, у яких патрiотихзм на цьому iзакiнчуеться. Потрiбно перш за все згадати що ти сам зробив для того, щоб сощгщднi в Украiнi не було окупантiв а потiм виставляти себе патрiотом.

avatar

Вiктор

14 березня 2016 17:51

Я все звичайно розумiю,але я вважаю,що це не правильно обсирати радянську армiю,яка захищала наше мiсто!!!

avatar

Олександра

14 березня 2016 18:55

Такие убогие коментарии полупокеров... Советская Армия да и сам Сталин дал нам возможность на существование в нынешнем "демократическом" обществе, почему в ковычках т.к. демократии нет нигде в нынешнем мире... Даже в всеми любимой Европе и США... А наша Украина скорее всего останется у разбитого корыта... 

avatar

Andrew