У Чернівцях знову збирають вулицю для вирішення кадрових питань

У Чернівцях знову збирають вулицю для вирішення кадрових питань

03.05.2014, 13:04

У неділю, 4 травня о 12:00 на Центральній площі Чернівців обласна організація «Майдан» скликає народне віче. Про це buknews повідомила прес-служба ЧОО «Майдан».

 - кадри Януковича продовжують керувати на місцях;

- нова влада не сформована;

- представники нової влади відповідають за стансправ у всій області.

 Що робити в цих умовах громаді м. Чернівців та краю?

 РАДЬМОСЯ!              ВИРІШУЙМО!            ПЕРЕМАГАЙМО!

 Додаткова інформація на сторінці Facebook - ЧОО «Майдан».

1


КОМЕНТАРІ (7)

йдіть ви нах@й всі!!!!!!!!!!!!

ЗАДОВБАЛИ!

avatar

Чернівчани ВСЯКИМ ІДІОТАМ ЩО ТВОРЯТЬ ШАБАШ У МІСТІ!

03 травня 2014 10:54

ВО "Майдан" кишенкова структура партії ВО "Батьківщина"

когось та у цій сворі обділили?

ану нам тут розкажіть кого куда сектанти з жулькою призначатимуть? кого розстрілюватимуть що не у їхній секті?

avatar

плісс

03 травня 2014 10:59

От нахєра пиз...ти, що Майдан контролює Юлька? Майдан якраз давно контролює Івашин і свора, яку він наколо себе зібрав. Включно з колишніми фірташівцями Килинчем, Павлюками, які тепер пхають Петрика Порошенка на царство. 

avatar

Дебілу

03 травня 2014 11:03

Дебілу 03 травня 2014 11:03))) івашин так як луцек підконтрольні "кулуарні" тварі секти жульки

тому там і немає нормальних людей

avatar

чернівчани

03 травня 2014 12:01

Так Луценко ж за Порошенка??? До чого тут кулуарні тварі жульки. 

avatar

Цікаво

03 травня 2014 12:20

Цікаво 03 травня 2014 12:20)) е не! мало ви видета та не багато чуєте ВИДЕТЕ І ЧУЄТЕ ТІКМО ТО ЩО ВАМ ПОКАЗУЮТ І ОЗВУЧУЮТ

 луценко в долі з жулькою

але то ніц порош потерпе місяць щоб смороду не було поки

avatar

чернівчани

03 травня 2014 12:44

Поки ми не будемо мати права відкликати вибраного депутата або президента (чи це імпічмент ,чи референдум) до тих пір вони будуть господарями а ми слугами. Де ви бачили щоб газда не міг звільнити поганого слугу?. Жодних пільг, повна відповідальність перед законом. Все інше це від лукавого.

avatar

володимир

03 травня 2014 13:52