У Чернівцях міркуватимуть, як лісівнику не стати корупціонером
Чернівецький прес-клуб реформ має за честь запросити Вас взяти участь прес-конференції, яка відбудеться у понеділок, 16 березня 2015 року в прес-залі Офіс-Центру (вул.Шевченка, 28, 1-ий поверх).
Початок: о 14:00 год.!
«Як лісівнику не стати корупціонером»
З журналістами області спілкуватимуться: практикуючий юрист та консультант програми «Правозастосування й управління в лісовому секторі країн східного регіону дії європейського інструменту сусідства та партнерства -2» (ФЛЕГ II) п.Олег Сторчоус, начальник Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства п.Анатолій Ковальський, директор Департаменту екології та туризму Чернівецької ОДА п.Ярослав Когутяк, завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Чернівецької ОДА п.Віталій Савкін та представник Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в Чернівецькій області
Відбудеться презентація книги «Запобігання та протидія корупції в лісовому секторі України: практичний посібник» (автори — О. Сторчоус, О.Банчук, С. Тараненко – Київ-Черкаси: Світовий банк, 2014) та навів приклади застосування антикорупційного законодавства в області і зробив аналіз такої практики. Посібник містить ґрунтовні роз’яснення застосування положень антикорупційного законодавства в лісовому секторі, надається тлумачення обмежень та заборон, встановлених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» для працівників лісового господарства. Ґрунтуючись на судовій практиці, авторами проведений аналіз проблем застосування вказаного закону в діяльності лісогосподарських підприємств. У виданні також представлений практичний коментар норм кримінальної та адміністративної відповідальності за вчинення корупційних діянь, що враховує специфіку лісової галузі.
Лісівники можуть заробити 5 тисяч гривень, журналісти – чотири
Якщо, відповідно, виграють перші премії у конкурсі «Правозастосування та управління у лісовому секторі України». Серед жанрів є місце і для розслідувань, і для репортажів тощо. Але перевагу організатори віддають аналітичним роботам.. А хто як не працівники галузі знають її проблеми та шляхи вирішення? Треба тільки зрозумілою мовою про це написати і або десь оприлюднити свої думки, або надіслати відразу до оргкомітету.
Перших журналістських призів – аж чотири, «лісівничих» - лише один. Але є ще гонорари (свого роду заохочувальні премії), яких аж 20 штук – по тисячі грн. кожна. Радимо не зволікати: термін подання матеріалів - до 15 травня (слати на адресу куратора конкурсу від «Телекритики» [email protected] (098-446-61-95). Досвід попередніх трьох конкурсів показує, що роботи, надіслані ближче до дедлайну, мають менше шансів на успіх, оскільки журі важко уважно прочитати переддедлайновий вал робіт. Пишіть і шліть зараз!
Впродовж лютого вже надійшли перші роботи, які опубліковано на сайті програми FLEG II . Для розміщення на сайті «Телекритика» поки що відібрано тільки один матеріал - серія із двох сюжетів Олексія Лахненко, що виходили на каналі «2+2» в програмі «Люстратор 7.62» . Згідно умов конкурсу журналіст гарантовано отримає гонорар в розмірі 1000 грн, а в разі перемоги - 4000 грн.
Деталі: http://www.telekritika.ua/pravo_sector/2015-03-05/104542 Для теле та раідосюжетів бажано дати лінк на їх розміщення у Інеті.
Нагадуємо, що «Телекритика» і програма FLEG II (ЄІСП/Схід-2) в Україні 28 січня 2015 року оголосили четвертий всеукраїнський конкурс До участі запрошено журналісті всіх видів ЗМІ, позаштатних авторів та фахівців лісової галузі (лісівників, працівникам прес-служб – у віконечко «журнаілсти» :).
Прес-служба ЕкоПраво-Київ