У Чернівцях чоловік забив битою цуценя на очах у дітей. Де була міліція? (+відео)
Як повідомляє газета "Час", 10 червня 2012 року близько 11 години дня з особливою жорстокістю, садистським методом було вбито річне цуценя (битою) біля будинків по вул. Червоноармійській №63,63-а,59,59-а чернівчанином, що мешкає в одному з тих будинків. Це відбувалося на очах мешканців вищевказаних будинків, перехожих та малолітніх дітей, які на той момент перебували у дворі.
Мешканці викликали наряд міліції, котрий приїхав через 2 години. Тим часом чоловік, який жорстоко вбивав тварину, поклав тіло собаки в пакет, вкинув у багажник білого автомобіля та поїхав у невідомому напрямку. Працівниками міліції було складено протокол, у якому двоє свідків розповіли про те, що сталося. Вони вимагають затримання порушника, притягнення його до відповідальності, адже відповідно до ст. 299 Кримінального кодексу України, жорстоке поводження з тваринами карається за законом.
Кореспонденти газети "Час" вирушили до Міської лікарні ветеринарної медицини, яка знаходиться за адресою Сторожинецька, 115. З надійних джерел надійшла інформація, що труп вбитої собаки знаходиться саме тут. Нас там не очікували побачити, дехто ставився навіть з ворожістю. Виявилось, що труп жорстоко вбитої собаки, таки перебував у морозильній камері моргу, завернутий у мішок. Але документів щодо трупу жорстоко вбитої собаки нам відмовили надати, так само, як і спілкуватися з нами. Нам тільки вдалось дізнатися, що мозок собаки підлягає перевірці на сказ, а саме тіло має бути спаленим, бо чоловік, який привіз мертву собаку сказав, що вона скажена. І лікарі мають перевірити це дослідами. Термін дослідів, приблизно місяць.
Виходячи з вищевикладеного, у журналістів є підстави вважати, що факт жорстокого вбивства може бути перекручений, адже в лікарні вже говорять, що за історією чоловіка, котрий привіз труп цуценя, за те, що пес його вкусив, чоловік його зловив та поклав у мішок, а коли привіз до лікарні, то собака задихнувся. Про біту ні слова.
Нагадаємо, що нещодавно в Чернівцях мешканцями було зафіксовано масове нищення безпритульних тварин, котрих було отруєно невідомою речовиною. Також хочеться наголосити, що кількість покусаних безпритульними собаками чернівчан теж зростає. А чернівецька влада разом з комунальниками ховається в кущах. Газета "Час" обіцяє тримати ситуацію під контролем та інформувати читачів про результати. Мешканці, котрі бачили жорстоке вбивство, вже написали заяви до міліції та прокуратури.
КОМЕНТАРІ (11)
Шкода що номер автомібіля не зафіксували. А тепер де цю сволоту ловити?
Cергій
16 червня 2012 16:29
есть адрес
Даша
18 червня 2012 21:25
Треба щоб дітей цих людей , що знімали загризли дворові пси . Вот тоді вони б побігали по державних організаціях . А взагалі всі лабораторії з 2000 р. (є закон) режимні , я взагалі дивуюсь , що з ними так довго ПАНЬКАЛИСЬ (щей з камерою) . Потрібно було викликати наряд міліції , щоб їх на 15 суток закрили!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Володимир
19 червня 2012 11:36
Незрозуміло а причому тут ветеринари ? Вони роблять свою роботу і відповідають за безпеку людей - адже хвороба СКАЗ смертельна. А ви пане кореспондент поводили себе досить негарно , і я раджу вам самому переглянути конституцію а також закон України .Я згідний із паном Володимиром що потрібно було визвати наряд міліції .
Василь
19 червня 2012 19:06
Шановний кореспондент а ви ніколи небули покусані собакою? Ви напевне немаєте уяви як це страшно коли смерть дивиться тобі у вічі. А відео тут недоречне , вульгарне,не професійне . Мені шкода тих людей які витримували від ваші тортури.Хочеться тільки подякувати їм за їхню терпимість до вас-МОЛОДЦІ.
Олена
19 червня 2012 19:23
Про відео :У вас добре получається .Пораджу вам наступне відео провести таким же чином у генікологічному відділенні ,де проводять аборти жінкам .Дивись і народжуваність в Україні підвищеться.Дуже цікаво скільки маленьких ангелят убивається за день?. А братів наших менших безперечно потріно любити.
Ілона
19 червня 2012 19:34
Володимир(у) Ветеринарів там завжди немає на місцях, недавно був, так там керівництва давно немає на місцях, хтось у відпусці, хтось хворіє, хтось на нарадах і т.п. А працівники тільки бігають по кабінетах і нічого не знають бо керівництва немає.
Василь(ю) а Вас кусали ЛЮДИ ? Ви напевне немаєте уяви як це страшно коли смерть дивиться тобі у вічі. Вам бути режисером фільмів про Вампірів.)
Даша(і) Про який режим ви маєте на увазі ? Режим Януковича - так ! А кореспондентам наскільки мені відомо - дозволяється бути і на режимних об"єктах, якшо це суспільно-необхідна інформація.
Народний суддя
20 червня 2012 00:31
Ілона, про аборти тут тема не доречна, я вважаю, що забивати битою собаку, безжально над нею знущаючись НЕ МОЖНА! А про сказ можу сказати-страшна і смертельна хвороба. Та якби ж ця собачка дійсно була б скаженою, вона б і на крок не дозволила підійти до себе чоловіку-убивці, довірившись, поплатилася життям від смертельних ударів по хребту злощасною битою. Щодо роботи державних органів, то нажаль хочеться бажати ліпщого, коли кваліфіковані працівники будуть виконувати свою роботу згідно закону! Зараз в нас все вирішується через кумів, братів, сватів і під натиском, а щей за гроші. Звичайно ж, ми будемо ховатися в кабінетах, нічого не будем знати, нас ж попросили прикрити товариша-вбивцю, який злякався 20 свідків, і розголосу на весь будинок!!! Я не буду коментувати наших "справедливих професіоналів", нехай подивляться на себе в дзеркало і, можливо, їм стане соромно!!!
Ірина
20 червня 2012 00:46
Народному судді - а чому ніхто не шукає того лікаря що направив собаку на дослідження на сказ, хіба він не знав, що пише? щодо до лабораторії, то справді закритий об'єкт, хіба у медичні лабораторії пускають сторонніх осіб без попереднього узгодження з керівниками установи? В те що в якійсь мірі спеціалісти були не готові давати коментарі то це правда, вони намагалися пояснити як могли... Ви прийшли зняли відео, а тим людям далі працювати у цій державній установі, і не думаю, що керівники служби їх будуть "хвалити"...
Олег
20 червня 2012 08:02
Ой! чому ви усі дивуєтесь ? Останнім часом увійшло в моду висловлювати свою любов до тварин . Можна подумати що до цього часу неіснувало цієї проблеми. Ми всі такі хороші , добрі ,усе в нас було добре а тепер людство оскаженіло . Та ні просто комусь дуже хочеться пропіаритись.
Саша
20 червня 2012 11:13
доброго дня в мене склалось враження що кореспонденту немає чим зайнятись от і шукає собі роботи ви б зібрали всіх собак з вулиць та кормили іх за свій рахунок щоб діти ходили впевнено і батьки були спокійні
світлана