У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відкрили «Олімпійську бібліотеку»

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відкрили «Олімпійську бібліотеку»

27.01.2021, 21:34

У Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на факультеті фізичної культури та здоров’я людини в рамках наукового проєкту молодих вчених МОН України «Інноваційна модель реалізації та формування патріотизму дітей засобами олімпійської освіти» відкрилась «Олімпійська бібліотека». Відкриття бібліотеки відбулось за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Чернівецькій області та адміністрації університету, факультету та регіонального осередку Олімпійської академії України.

Почесними гостями заходу стали: перший проректор, професор, доктор історичних наук, член-кореспондент НАПН України, заслужений працівник освіти України, Лауреат Премії імені М. Грушевського НАН України Василь Балух, декан факультету фізичної культури та здоров’я людини, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Ярослав Зорій, голова регіонального відділення НОК України у Чернівецькій області, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник трьох Олімпійських ігор Іван Гешко.

Ініціатор відкриття «Олімпійської бібліотеки», член виконкому Олімпійської академії України Ярослав Галан відмітив, що олімпійська освіта сьогодні є не тільки важливим фактором розвитку олімпійського руху, а й могутнім засобом вирішення стратегічних завдань виховання - спрямованого на формування в українців фізичного і морального здоров’я, навичок здорового способу життя, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом.

Також, студенти активно почнуть використовувати олімпійську літературу Національного олімпійського комітету в режимі on-line на сайті НОК, що дозволить охопити якомога більше учасників освітнього процесу в університеті та факультеті зокрема.

1