У Чернівецькій області на обліку з безробіття стоїть майже 4% населення

У Чернівецькій області на обліку з безробіття стоїть майже 4% населення

20.09.2022, 07:58

В Україні скоротилася кількість громадян, які мають офіційний статус безробітного. Про це 19 вересня в Telegram повідомив народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк.

За його даними, у серпні в Україні зареєстровано 278 тис. безробітних, це найменший показник від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

36% із них – чоловіки, зазначив нардеп.

Найгірша ситуація з безробіття у Дніпропетровській області – 22,2%. За нею йдуть Харківська (20,5%) і Запорізька (17,8%) області.

Найуспішніші регіони – західні. У Чернівецькій області на обліку з безробіття стоїть 3,9% населення, у Закарпатській і Тернопільській – по 5,8%, у Волинській – 6,5%.

Водночас кількість вакансій у середньому в країні зросла на 25%, пише Железняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найменше вакансій у Західній Україні припадає на Чернівецьку область і майже кожна шоста стосується медицини та фармацевтики — Мінфін

Контекст:

Спад економіки України, зумовлений війною, спричинив зростання рівня безробіття майже до 35%, про це свідчить інфляційний звіт за липень, опублікований Національним банком України. За оцінками НБУ, війна призвела до рекордного стрибка кількості незайнятих, головні причини – скорочення бізнес-активності та міграційні процеси.

Офіційних безробітних в Україні залучатимуть до суспільно корисних робіт, якщо вони не працевлаштуються протягом місяця, про це 21 червня заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. "В умовах повномасштабної війни нам потрібно мобілізувати всі можливі ресурси для перемоги над російськими окупантами", – сказав він. Глава Кабміну уточнив, що це стосується організації роботи в тилу.

Більше читайте тут: https://m.gordonua.com/

 

 

Редакція BukNews запрошує своїх читачів стати співтворцями нового порталу www.buknews.com.ua    

  • 1. Роблячи промоцію наших матеріалів у соціальних мережах і серед потенційних жертводавців.
  • 2.Жертвуючи на розвиток нового порталу.
  • 3.Фінансово підтримуючи роботу редакції.
  • 4.Інвестуючи в гонорарний фонд і таким чином збільшувати кількість і якість матеріалів.
  • 5.Ставши меценатом окремих проектів.  

Редакція BukNews є неприбутковою організацією, яка існує за рахунок грантів та пожертв. Нас не фінансує жодна з партій і громадських організацій, жоден бізнесмен і політик, і ми не представляємо інтереси жодної чи жодного з них. За детальнішою інформацію пишіть на адресу buknewscvua(равлик)gmail.com 

(Вдячні колегам з сайту РІСУ за чітке формулювання типових для всіх незалежних ЗМІ країни обставин, в яких їм доводиться працювати  і зумовлених цим потреб).  

1