«Туристів запрошувати немає на що»: чернівчани шоковані програмою до Дня міста (+повна програма)
Чернівці святкуватимуть свою 611-у річницю від дня першої письмової згадки 5-6 жовтня. На чернівчан і гостей міста чекатимуть різноманітні заходи: концерти, виставки, спортивні змагання, соціальні активності тощо.





Жителі Чернівців висловлюють незадоволення через програму святкових заходів на День міста. ЦЬогоріч місту виповнюється 611 років.
У соцмережах чернівчани нарікають, що цікавих заходів з року в рік немає, тому марно говорити про те, щоб запрошувати туристів на святкування.
"Прочитала програму до Дня міста. Туристів запрошувати немає на що. Зовсім. Взагалі. Як завжди. Навіть гігантської яєшні немає", - прокоментувала програму екскурсовод Людмила Рогова.
"Як завжди. Ярмаркуємо, вінішко, шашличьок", - написала Лідія Акім.
"А фестиваль вареника Вас не зацікавив? Шкода. Буде вареник", - додав Володимир Антонюк.
"Святкування дня міста - чудовий привід відвідати інші міста саме в період святкування", - написав Олександр Короп.
Чи не найбільше сарказму висловлюють щодо останнього пункту розважальних заходів - презентації музичного фільму "Жило-було село".
Так, користувачі у коментарях пишуть: "Із показу фільму "Жило-було село" можна було почати святкування. І на тому й закінчити".
У мережі також поширюють меми про "важкий вибір, куди піти на День міста".
Джерело: molbuk.ua.



