Стадіон у Кіцмані перетворять на потужний легкоатлетичний комплекс для змагань міжнародного рівня

Стадіон у Кіцмані перетворять на потужний легкоатлетичний комплекс для змагань міжнародного рівня

07.04.2021, 10:48

Кіцманський стадіон модернізують та перетворять на сучасний спортивний комплекс, який зможе приймати міжнародні змагання з легкої атлетики. Роботи стартують уже цього року у рамках програми Президента України «Велике будівництво». 

 – Завдяки новому стадіону Кіцманщина зможе подарувати Україні і світу чимало професійних спортсменів. Але, окрім високих здобутків на аренах, для нас важливим є культивування здорового способу життя. Прагнемо, аби буковинці щоденно займалися фізкультурою і у наших лікарів було менше роботи, – зазначив Сергій Осачук під час відвідин майбутньої спортивної арени. 

 Фінансуватиме проєкт Державний фонд регіонального розвитку. Частину коштів також інвестує громада. 

 – Ми вже не вперше беремо участь у конкурсі проєктів від ДФРР, але позитивний результат отримали лише тепер, у тім числі і завдяки Чернівецькій обласній державній адміністрації. Якби ми не заручилися вашою підтримкою, то важливість реконструкції стадіону не оцінили б і у Києві, – сказав голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега. 

 За словами Сергія Осачука, гроші ДФРР вкладуть насамперед у спортивну інфраструктуру стадіону, аби зробити його справжньою міжнародною легкоатлетичною ареною. Допомогти із зведенням стадіону пообіцяв і народний депутат України Максим Заремський. 

 На реконструкцію стадіону у Кіцмані вже оголосили тендер. Завершиться він у кінці квітня.

Пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації

1