ПП «Побратими України» провела благодійні акції до дня святого Миколая у Чернівцях (ФОТО+ВІДЕО)
Благодійні акції до Дня святого Миколая провели члени ПП «Побратими України», завітавши в гості з подарунками до тих, хто чекає чуда найбільше. Створити святковий настрій та відчуття казки намагались там, де цього потребують в першу чергу, де позитивні емоції просто необхідні.
Так, свої подарунки від Миколая отримали восьмеро важкохворих лежачих з ГО ЧТІ «МРІЯ». Постільну білизну, засоби гігієни та солодощі передали «Побратими України» прикутим до ліжка людям, а також привітали їх з наступаючими святами. Теплі слова створили позитивну атмосферу, а щирі побажання, впевнений Сергій Качмарський, голова ПП «Побратими України», обов`язково почують там, на небі.


Навідались активісти і в геріатричний пансіонат, де разом відсвяткували 61-й День народження бабусі, яка не покидала стін закладу 24 роки. Торт зі свічками та теплі слова розчулили жінку, для неї це була несподівана, втім досить приємна зустріч.


Але якщо десь і чекали свята найбільше - так це у відділенні нефрології, що на Буковинській, та у відділенні кардіоонкогематології, що на Руській. До маленьких пацієнтів доброчинні навідались з подарунками від Миколая та щирими побажаннями якнайшвидше одужувати.


«Святковий настрій подарували не ми, а нам. Щирими емоціями, радістю в очах. Хочеться, аби у всіх, до кого ми завітали з подарунками, все було добре. Вірю, що так воно й буде. В свою чергу ми завжди будемо намагатись приносити частинку добра кожному, хто цього потребує. Закликаю всіх, хто має можливість допомогти нужденним, не залишатись осторонь. Саме добрі справи об’єднають нас, допоможуть побороти всі біди», - зазначив Сергій Качмарський.



