«Онкологія 2021: досвід і досягнення» буковинські онкологи долучаться до міжнародної онлайн-конференції ізраїльських лікарів

«Онкологія 2021: досвід і досягнення» буковинські онкологи долучаться до міжнародної онлайн-конференції ізраїльських лікарів

03.11.2021, 12:45

 «Буковинський Клінічний Онкологічний Центр» залучено до участі у міжнародній онлайн-конференції «Онкологія 2021: досвід і досягнення», організованій ізраїльськими партнерами Посольства, яка запланована на 3 листопада.

Про це повідомили у Посольстві України в Державі Ізраїль.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Малишевський знайшов вихід, як виконати вимогу оптимізації онкоцентру без шкоди для майже чотирьох сотень його працівників (+ВІДЕО)

- В нашому онкоцентрі надається спеціалізована медична допомога хворим на великий спектр захворювань органів сечостатевої системи, чи то злоякісні, чи доброякісні пухлини, - розповів гендиректор Буковинського онкоцентру Ігор Малишевський. - Операційна має сучасне обладнання, яке дозволяє виконувати операції будь якої складності як малоінвазивно (лапароскопічним доступом, ендоскопічно трансуретрально), так і відкритим доступом при неможливості малоінвазивного втручання.

В ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр» створені всі умови для якісної діагностики, лікування та комфортного перебування пацієнтів. При необхідності, діагностичні дослідження проводяться в палаті, біля ліжка пацієнта. Сучасне устаткування та комфортні умови для перебування пацієнтів в умовах денного стаціонару доступні в ОКНП «Буковинський клінічний онкологічний центр».

- Всі види ендоскопічних обстежень в ОНКП «Буковинський клінічний онкологічний центр». Більше інформації про попередній запис до спеціалістів та підготовку до обстеження можна дізнатись, зателефонувавши в наш Call-центр за номером 044-3344770. 

- У нашому онкологічному центрі пацієнт може отримувати хіміотерапію, перебуваючи в клініці, або в умовах денного стаціонару (не залишаючись в клініці на ніч). Незалежно від того, де пацієнт отримуватиме лікування, його лікар буде стежити за побічними реакціями і допоможе керувати ними.
Існує багато способів введення хіміотерапії.
 
Серед них найпоширенішими є:
 
 
? Пероральний. Препарат випускається у формі таблеток, капсул або рідин для внутрішнього застосування.
? Внутрішньовенний. Препарат вводиться в організм через вену.
? Ін’єкційний. Вводиться в м’яз руки або стегна, або підшкірно в жировий прошарок руки, ноги або живота.
? Інтратекальний. Хіміопрепарат вводиться в простір між шарами тканин, що покривають головний і спинний мозок.
? Інтраперитонеальний (внутрішньочеревний). Хіміотерапія вводиться в черевну порожнину в місці, де знаходяться такі органи як кишечник, шлунок або печінка.
? Внутрішньоартеріальний. Препарат вводиться безпосередньо в артерію, яка веде до пухлини.
? Зовнішній. Хіміотерапевтичний препарат випускається у формі крему, який втирається в шкіру.
1