Ольга Богомолець приїхала у Чернівці вручити нагороди з Фищуком, показати рушники і покритикувати медичну реформу
Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець під час візиту до Чернівців завітала в ЛШМД на Фастівській. Свою розмову з лікарями вона розпочала з проблеми дужe низьких зарплат мeдиків.
Крім цього, Ольга Богомолець заявила, що роботу мeдзакладів треба модeрнізовувати, а тe, скільки ліжкомісць нeобхідно скоротити, повинні вирішувати на місцях.
ДОКЛАДНІШЕ НА ВІДЕО:
Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Фищук разом із народним депутатом України Ольгою Богомолець зустрілися з матерями загиблих воїнів в АТО.
В рамках зустрічі обговорено стан справ із соціальною захищеністю родин Героїв, а також вручено нагороди народної пошани «ОРДЕН МАТЕРІ БІЙЦЯ АТО» матерям бійцям АТО.
«Шановні матері, сьогодні ми зібрались щоб привернути увагу суспільства до Вас – святі жінки, нагадати, що сьогодні всім Вам дуже потрібна наша увага, допомога та підтримка, - сказав голова облдержадміністрації Олександр Фищук, звертаючись до присутніх. - Ви втратили найдорожче – своїх синів, заради збереження життя інших людей. І Ви заслуговуєте на нашу найбільшу повагу та підтримку. Вам – особлива шана. Адже найбільшою втіхою для Вас буде знати, що Ваші діти загинули недаремно, і їхній подвиг не буде забутий».
Олександр Фищук звернув увагу на те, що більшість із загиблих за Україну є дітьми вже вільної незалежної Української держави. «Їхній подвиг – свідчення відповідальності та патріотизму, вкотре довів усьому світові, що українці – сильний народ, достойний кращого життя і готовий боротися за свої права», - наголосив голова облдержадміністрації.
Відтак спільно з народним депутатом Олександр Фищук вручив знак народної пошани «ОРДЕН МАТЕРІ БІЙЦЯ АТО» 55-ти матерям бійцям АТО Чернівецької області.
ДОКЛАДНІШЕ НА ВІДЕО:
Також Ольга Богомолець привезла до Чернівців власну галерею вишитих рушників творчої майстерні «Рушарт» під назвою «Реінкарнація».
Загалом на виставці презентовано більше 50 робіт, всі вони виконані у стилі вишивки. Майже всі експонати взяті із колишнього музею української домашньої ікони та старожитностей «Душа України» у замку Радомишль.
Аліна Гайдук представник майстерні «Рушарт» : «Вони надійшли до колекції у дуже поганому стані. Ці рушники просто тліли і з роками українці б їх не побачили. Зараз вони представлені як тип сучасного мистецтва. Подані як особлива картина. Яка відкриває світ українців, символіку України. Картина що несе енергію нації. У кожну краплинку свого рушника вишивальниці вкладали свою енергію».
Голова Чернівецького обласного відділення «Українського фонду культури» Валентина Діяковська, зазначає важливість популяризацію культурної спадщини для громадськості Буковини.
Валентина Діяковська голова Чернівецького обласного відділення «Українського фонду культури» : «Якщо це по справжньому, якщо це не фальшиве, і якщо людина проникнеться цією справжністю то важливість цього надзвичайно велика. Якщо це робиться щоб бути в тренді, то це зовсім інше, головне показати молоді наскільки це справжнє, наскільки воно йшло в людини від серця».
КОМЕНТАРІ (1)
Не дуже вона й критикуваа)))))
Чорнею
12 квітня 2018 17:03